Kontakt

Zapach otaczającego Cię lasu napełnia Twoje płuca orzeźwiającym, niezwykle intensywnym tchnieniem, dodając sił. Wkraczasz do małego budynku, stojącego nieco na uboczu, w cieniu wysokiego i bardzo rozłożystego świerku. Wnętrze domeczku Poczty to niezliczona ilość papierów, dokumentów, ksiąg kontroli, instrukcji i pouczeń, które mimo pozornego chaou, wydają się być poukładane w sposób przemyślany. Na środku pomieszczenia stoi stary, mocno wytarty stół, na którym umieszczono w przejrzysty sposób wszelkie informacje, dotyczące Krainy Yarpenna w innych sferach, należących do świata Internetu...

* * *

Kraina Yarpenna znajduje się również w bardzo ważnym w dzisiejszych czasach miejscu, jakim jest Facebook. Poniżej bezpośredni teleport do fanpejdża. Jeżeli czujesz się Wędrowcze w jakiś sposób związany z tym miejscem, polub, opowiedz znajomym, przekaż informację tym Wędrowcom, którzy mogą być w potrzebie miejsca takiego, jak to. Postaram się pomóc!

Tuwtyczkafacebooka

 

Yarpenna możesz również spotkać w następujących miejscach:

 Prywatna komnata na Facebooku   Społeczność sportowa Endomondo (kontrola nad wszystkimi treningami   Społeczność sportowa Strava (szczegółowe raporty z jazdy na rowerze, pomiary, odcinki...)

Jeśli wolisz kontakt bezpośredni, sprobuj wysłać list na:

yarpenn@wp.pl

* * *

Siwego natomiast spotkasz także tu:

BiegajzSiwymwtyczkafacebooka
GotujzSiwymwtyczkafacebooka