Kontakt

Zapach otaczającego Cię lasu napełnia Twoje płuca orzeźwiającym, niezwykle intensywnym tchnieniem, dodając sił. Wkraczasz do małego budynku, stojącego nieco na uboczu, w cieniu wysokiego i bardzo rozłożystego świerku. Wnętrze domeczku Poczty to niezliczona ilość papierów, dokumentów, ksiąg kontroli, instrukcji i pouczeń, które mimo pozornego chaou, wydają się być poukładane w sposób przemyślany. Na środku pomieszczenia stoi stary, mocno wytarty stół, na którym umieszczono w przejrzysty sposób wszelkie informacje, dotyczące Krainy Yarpenna w innych sferach, należących do świata Internetu...

* * *

Od 2017 roku mimowolnym centrum działalności Yarpenna stał się Youtube. W dzisiejszych czasach mniej osób chce czytać, a więcej oglądać ;) Oczywiście gigantyczne znaczenie przy rozwoju kanału miał fakt, że najzwyczajniej w świecie się w to po prostu wkręciłem i każdy film będzie dla mnie fantastyczną pamiątką na starość :) Oto wtyczka bezpośrednio do kanału:

 

 

Znajdujemy się również w bardzo ważnym w dzisiejszych czasach miejscu, jakim jest Facebook. Poniżej bezpośredni teleport do fanpejdża. 

Tuwtyczkafacebooka

 

I bezpośredni link do grupy wsparcia na Facebooku! "WĘDROWCY KRAINY YARPENNA"

https://www.facebook.com/groups/386313465171700

Yarpenn prywatnie na FB:

 Prywatna komnata na Facebooku  

Krasnoludzki profil na Endomondo:
Społeczność sportowa Endomondo (kontrola nad wszystkimi treningami  

No i profil na Stravie:

Społeczność sportowa Strava (szczegółowe raporty z jazdy na rowerze, pomiary, odcinki...)

Jeśli wolisz kontakt bezpośredni, sprobuj wysłać list na:

yarpenn (małpeczka) wp . pl

* * *