"... I na rowerze!" gotowe!

          Stało się. Udało mi się ukończyć największy dział stały w Krainie Yarpenna! Tym samym wykonałem bardzo duży krok naprzód do przygotowania Krainy do wielkiego otwarcia. Zostały przede mną jeszcze dwa dużo mniejsze kroczki, które mam nadzieję uda mi się w najbliższym czasie postawić.

          Czemu tak długo to trwało? Motywacja, motywacja i jeszcze raz motywacja. Każdemu zdarzają się problemy z tak zwanym lenistwem, zdarzyło się to również i mi. Nie raz, nie dwa... wiele razy.

          Na całe szczęście udało mi się chyba wyjść z tego głębokiego dołka, znalazłem nowy sposób na motywację, wróciła też chęć do pisania i tworzenia tego miejsca. Co tu dużo pisać, mam nadzieję, że będziecie trzymali kciuki za to, by pozostałe działy zostały wkrótce wypełnione, a blog otwarty dla wszystkich :)

          I taka mała ciekawostka na koniec: Podwaliny pod obecną Krainę Yarpenna zostały postawione około rok temu. Masakra, czas leci niesamowicie szybko. Pod warunkiem naturalnie, że nie jesteśmy w pracy, wtedy wlecze się niemiłosiernie ;)

~Yarpenn

 

Skomentuj przy pomocy Czarnej Magii Facebooka:

 

 

Jeżeli nie bywasz Wędrowcze w Krainach Facebooka i są Ci one obce, możesz skorzystać z formularza poniżej, by wypowiedzieć się pradawnej Księdze Trolla.Zostaw swój komentarz w Księdze Trolla:
 Odśwież, jeśli nie widzisz poprawnie kodu.
Wpisz kod weryfikacyjny (pola wymagane)