Mała aktualizacja :)

          Kraina Yarpenna doczekała się działających dwóch modułów do komentowania postów bezpośrednio na blogu. Jeden podpięty jest bezpośrednio do Waszego zalogowanego konta na Facebooku (wtyczka FB), natomiast drugi pochodzi od silnika, na którym stoi blog. Ten drugi jest ukłonem dla osób, którym Facebook jest rzeczą obcą i niezbyt przyjazną.

          Pierwszy z modułów jest testowo otwarty w Chacie Wieści, natomiast drugi (również testowy) jest w Chacie Wieści oraz Domu Wypraw. Jeśli chcecie, potestujcie, w końcu uczestniczycie w operacji na żywo :)
I tutaj małe pytanie odnośnie drugiego sposobu komentowania. Mogę ustawić, że albo będzie dostępne dla wszystkich albo tylko dla użytkowników zarejestrowanych. Pierwsza opcja jest o tyle fajna, że jest niezwykle wygodna i zapewnia anonimowość... ale... no właśnie, będzie możliwość podszywania się. Może lepiej ustawić, że dla użytkowników zarejestrowanych?

          Na trzy dni prace na blogu ustają, jadę na wesele. Wracamy z pracą w poniedziałek :) Cieszy mnie ten etap, bo sprawy techniczne mają się ku końcowi, zostanie tylko radosne wypełnianie tekstem i start :)

~ Yarpenn