Zapełniamy Krainę treścią!

          Witajcie!

          Po krótkiej, Wielkanocnej przerwie Kraina znów odżyła. Ruszyłem mocno z wszelkimi pracami, bowiem czas najwyższy wypełniać bloga oczekiwanymi przez Was treściami.

          Ostatnimi czasy udało mi się uporać z kilkoma ważnymi problemami technicznymi, dzięki czemu mogłem zabrać się za tekst. Efektem tego jest uzupełnienie działu Kontakt, dzięki czemu poznacie wszystkie drogi kontaktu ze mną oraz Siwym. Wypełniłem także księgi, w których poznacie bliżej nasze sylwetki. Miejsce pomiędzy tymi opisami w strukturze bloga zajmie artykuł na temat gubienia kilogramów, odpowiedniej diety i tematów z tym związanych. Pojawiły się wtyczki Facebooka, więc jeżeli jesteście jakoś związani z tym portalem to będę niezmiernie wdzięczny za polubienia i szerzenie dobrych wiadomości :) Dla osób, które nie czują potrzeby posiadania konta na "twarzoksiążce" dobra wiadomość - już wkrótce wstawię możliwość komentowania wszystkiego przez wszystkich :)

          W ciągu najbliższych dwóch dni każde miejsce w Krainie uzyska swój podstawowy, "klimatyczny" opis, który będzie niemal ostateczną formą szkieletu do właściwego funkcjonowania bloga. Po wypełnieniu tych miejsc treścią będę myślał nad oficjalnym otwarciem Krainy Yarpenna i przeniesieniu mojej i Siwego aktywności tu, oraz na fanpejdża na Facebooku. W razie pytań, pozostaję do Waszej dyspozycji :)

~ Yarpenn